• Tekst
  • Aa Czcionka 100%

Promocja i turystyka

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna „smartcity KŁODZKO” to doskonała propozycja dla osób, które szukają przewodnika turystycznego po mieście.

Aplikacja zawiera propozycje tras pieszych – każda z tras zaznaczona została na mapie offline, a dzięki technologii GPS użytkownik widzi podczas wycieczki swoją dokładną pozycję.

W aplikacji znajdziemy obiekty warte uwagi, atrakcje turystyczne i zabytki wraz z fotografiami i opisem.

Użytkownik znajdzie tutaj również miejsca praktyczne takie jak noclegi, gastronomia, bankomaty czy parkingi (z aktualnym podglądem z kamerek).

Dodatkowo w aplikacji znaleźć można aktualności oraz najciekawsze wydarzenia odbywające się w Kłodzku.

3unnamed

Aplikacja jest całkowicie bezpłatna i można ją pobrać na system Android w Google Play oraz urządzenia Apple z systemem iOS w App Store.

Aby pobrać aplikację wpisz Kłodzko w:

app store badge

google play badge

Zachęcamy do korzystania z aplikacji.

Dolnośląska Zima 2024

Świetne warunki narciarskie, miasteczko Dolnego Śląska pełne atrakcji, konkursy z nagrodami – Dolnośląska Zima w ubiegły weekend (27-28.01.2024) wylądowało w Czarnej Górze! Było sporo wrażeń, oczywiście tych najlepszych – dolnośląskich. Wśród wystawców prezentujących i zachęcających do odkrywania uroków Dolnego Śląska nie zabrakło Kłodzka.

Projekt Zima TVN

Jak kończyć zimę, to z przytupem! Dolnośląskie miasteczko pełne atrakcji gościło w dniach 25-26 lutego w Zieleńcu Sport Arena na stoku Gryglówka wraz z Projektem Zima TVN.Wybicie własnej monety? Odtworzenie zabawek z dzieciństwa, spotkanie z historycznymi postaciami, a może własnoręcznie zdobione ramki do zdjęć? Oferta zabaw i warsztatów była bardzo bogata, a uzupełniła ją także spora dawkę wiedzy i edukacji. W dolnośląskim miasteczku przez dwa dni prezentowali się.

• Muzeum Zabawek w Kudowie Zdroju
  • Muzeum Papiernictwa
  • Miasto Lubin
  • Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki